raty przez internet leasing przez internet
  • Kołdra rozmiar 140x200cm, zmywalna, antybakteryjna, antyalergiczna. MEDICAL SleepAngel.

Symbol: 4010017

BARIEROWA KOŁDRA Z WATOLINY POLIESTROWEJ i filtrem PneumaPure® firmy Sleep Angel. Kolekcja pościeli zmywalnej serii MEDICAL antyalergiczna, antyroztoczowa, antygrzybowa to wybór dla placówek medycznych, które potrzebują produktów gwarantujacych wysoki poziom higieny szpitalnej. Zawsze czysto, zawsze bezpieczna. Łatwe mycie i dezynfekcja bez prania.Wyrób Medyczny. Stawka podatku VAT 8%

Brak towaru
678.20
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 0
Kurier InPost 0
Paczkomaty InPost 0
DPD Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Pocztex Kurier 0
Kurier InPost-pobranie 28
Dostępność Brak towaru
Waga 2.5 kg
Zostaw telefon

SleepAngel Medical to opatentowana pościel barierowa zmywalna z technologią filtrów PneumaPure® o udowodnionej klinicznie ochronie przed patogenami, alergenami, drobnoustrojami i pleśnią. Jest to pierwsza na świecie seria pościeli zmywalnych, która łączy absolutną ochronę barierową z przepływem powietrza bez potrzeby prania. 

REDUKUJ KOSZTY I ZWIEKSZAJ POZIOM HIGIENY.         

 

Produkty marki SleepAngel Medical zostały opracowane w celu stworzenia bezpiecznego i komfortowego środowiska w szpitalach i ogólnej opiece zdrowotnej. Celem stworzenia filtrowanych pościeli było zwiększenie bezpieczeństwa w medycynie, ponieważ „miękkie” powierzchnie medyczne  były do tej pory obszarem niedostatecznie zabezpieczonym. 

Pościele z filtrem PneumaPure® są hermetycznie zamknięte i umożliwiają czyszczenie oraz dezynfekcję miękkich powierzchni tak samo jak powierzchni twardych. Łóżko szpitalne składa się z różnych elementów, które jeśli nie zostaną odpowiednio odkażone, stwarzają potencjalne ryzyko infekcji dla pacjenta i personelu.

Obecnie konstrukcja produktów pościelowych takich jak poduszki, materace, pozycjonery, koce, materace wierzchnie nie zapewniała odpowiedniej  bariery dla wewnętrznego zanieczyszczenia produktu. Nici, perforacje igły, otwory wentylacyjne i zamki błyskawiczne umożliwiają wnikanie patogenów przenoszonych przez powietrze i płyny. Zanieczyszczona ściółka działa wówczas jako rezerwuar i potencjalny wektor infekcji. 

Pościele barierowe z filtrem  PneumaPure® to wysoce wyspecjalizowany nanoporowaty kompozyt filtracyjny składający się z bardzo małych porów, który działa jako skuteczna bariera dla patogenów, w tym bakterii, wirusów i grzybów, a także dla wnikania cieczy, pozostając jednocześnie wysoce przepuszczalny.  Zastosowanie tej zaawansowanej technologii pozwoliło stworzyć produkty z hermetycznie  zamkniętymi miękkimi powierzchniami, które są klinicznie udowodnioną barierą dla wnikania patogenów, a jednocześnie są dobrze wentylowane, oddychające i wygodne w użytkowaniu.

SKŁAD:Powłoka zewnętrzna 100% poliuretan, kolor błękit królewski. Podkład 100% poliester. Gramatura wypełnienia 150g/m2.Wypełnienie 100% poliestrowa watolina termiczna 200g/m2

INNOWACJA: Trzy elementy barierowe, spoiny Safe Weld, ochrona tkaniny Pure Shield i filtr Pneuma Pure ® zatrzymują bakterie, alergeny, roztocza i płyny ustrojowe na zewnątrz produktu, zapewniając jednocześnie wentylację i komfort.

 ŁATWE DO CZYSZCZENIA: Wystarczy przetrzeć chusteczką ze środkiem dezynfekującym, w przypadku zabrudzenia można spłukać łagodnym detergentem pod chłodną bieżącą wodą. Uwaga! Nie prać w pralce, nie czyścić chemicznie, wybielać ani prasować. Unikać ściernego tarcia filtra  Pneuma Pure ®. Dezynfekuj za pomocą max. 72% alkohol, max. 1000 ppm aktywnego chloru.

PRZETESTOWANE I SPRAWDZONE: Klinicznie sprawdzone i przetestowane w różnych klinikach i laboratoriach Unii Europejskiej i Ameryki, Certyfikaty ISO, FDA, Medical Device. Stosowany w medycynie, opiece, hotelarstwie i domach na całym świecie.

PRODUKT Z UE: Produkty SleepAngel® są znane i opatentowane na całym świecie, produkowane w Pärnu Estonia .

Asortyment obejmuje poduszki, koce materace, pozycjonery, materace wierzchnie, wałki, trójkąty, pościel barierowa zmywalne itp.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce MedicalSpot.

     PDF Document ←Pobierz materiały informacyjne 


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.