raty przez internet leasing przez internet
  • Poduszka zmywalna barierowa rozmiar 46x71 cm dla alergików

Symbol: 5905440413142

Poduszka barierowa, zmywalna.Antyalergiczna, antyroztoczowa, antygrzybowa to wybór dla placówek, które potrzebują produktów gwarantujacych wysoki poziom higieny szpitalnej. Zawsze czysto, zawsze bezpieczna. Łatwe mycie i dezynfekcja bez prania.Wyrób Medyczny. Stawka podatku VAT 8%

Brak towaru
288.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 19.9
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 19.9
Paczkomaty InPost 19.9
Pocztex Kurier 19.9
DPD Kurier 25
Kurier InPost-pobranie 28
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

 

OPIS PRODUKTU:

  Poduszki, których poszewki wykonane są ze standardowych materiałów nie stanowią bariery dla płynów organicznych i drobnoustrojów, dlatego w łatwy sposób mogą być zanieczyszczone. Dodatkowo koszty prania poduszek po każdym pacjencie są bardzo wysokie. Poduszki poddawane częstemu praniu niszczą się i muszą być wymieniane. 

Poduszki z firmy Medisleep zapewniają pacjentom bezpieczny sen pod względem epidemiologicznym, poprzez wodoodporną strukturę, z której są wykonane.    

Stanowią całkowitą barierę dla płynów i drobnoustrojów, włączając w to szczepy wielolekooporne tj. MRSA, C. difficile, CPE. – CO JEST POTWIERDZONE ODPOWIEDNIMI BADANIAMI     

Poduszka jest trudna do rozerwania i uszkodzenia, co powoduje długą trwałość i żywotność produktu  image

Wykonana jest z miękkiego materiału o odpowiednio dobranym wypełnieniu co zapewnia wygodny sen.

PODUSZKA nie wymaga prania - materiał, z którego jest wykonana, wystarczy przetrzeć przy użyciu standardowych środków dezynfekcyjnych do dezynfekcji powierzchni, czyli preparatów myjąco /dezynfekujących

Stosowanie poduszek Medisleep w dużym stopniu ogranicza koszty związane ze standardowym praniem 

Poduszki szczególnie sprawdzają się na oddziałach intensywnej opieki zdrowotnej, izbie przyjęć, DPS, ZOL, a także przypadku pacjentów będących nosicielami szczepów wielolekoopornych (MDRO) wymagających izolacji.

KONSTRUKCAJA:

Brzeg poduszki jest zszyty specjalnym ściegiem oraz dodatkowo wyposażony w bryzgoszczelny zamek, aby w sposób maksymalny zmniejszyć ryzyko dekontaminacji drobnoustrojów a tym samym zwiększyć bezpieczeństwo pacjentów.    

Poduszkę wykonano z najwyższej jakości poliuretanu, nieprzepuszczalnego dla płynów ustrojowych a jednocześnie miękkiego zapobiegającego poceniu się.    

Wkłady poduszki zawiera wysokoelastyczną kulkę silikonową - 100% poliester.    

Wkład jest obszyty POLIKOTONEM, czyli białą pościelową tkaniną, zdecydowanie trwalszą od flizeliny (którą powszechnie obszywa się wkłady). Wypełnienie w takim obszyciu nie wydostaje się na zewnątrz.    

Poduszka jest również termoplastyczna, czyli pod wpływem temperatury i ciężaru ciała dopasowuje się do jego kształtów podpierając naturalne krzywizny kręgosłupa.    

Materiał jest całkowitą barierą dla płynów, wydzielin, maści, kurzu, roztoczy, stanowiąc doskonałą barierę bakteriologiczną.

 ZASTOSOWANIE:

  Zastosowany nieprzemakalny i paroprzepuszczalny materiał w poduszkach i kołdrach Medisleep znakomicie sprawdza się w szpitalach, domach opieki, karetkach, hotelach, hospicjach oraz wszędzie tam, gdzie jest potrzeba zabezpieczenia przed przemoczeniem, zabrudzeniem oraz w miejscach, gdzie istnieje ryzyko infekcji oraz migracji drobnoustrojów. Poduszka jest łatwa w myciu i dezynfekcji bez konieczności prania.                     

 Poduszki szczególnie polecane dla alergików.   

Gwarancja 12 miesięcy    

Polski producent

Wyrób medyczny klasy I

image

 Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.