raty przez internet leasing przez internet
  • POŚCIEL ZMYWALNA - KOŁDRA, PODUSZKA , PRZEŚCIERADŁA BARIEROWE ANTYALERGICZNE

Medyczne pościele zmywalne francuskiej firmy Clinibed, zostały opracowane w celu stworzenia bezpiecznego i komfortowego środowiska w szpitalach i ogólnej opiece zdrowotnej. Celem stworzenia pościeli zmywalnych, barierowych jest zwiększenie bezpieczeństwa w medycynie, ponieważ „miękkie” powierzchnie medyczne były do tej pory obszarem niedostatecznie zabezpieczonym.

Poduszki koce i kołdry bakteriostatyczne zmywalne - zapewniają pacjentom ciepło i komfort w najlepszych warunkach higienicznych.

Nasz asortyment koców i kołder bakteriostatycznych jest przeznaczony dla służb ratunkowych, szpitali, domów opieki, DPS-ów oraz użytku domowego.

W asortymencie znajdą Państwo produkty zmywalne, takie jak poduszki, pozycjonery kołdry, koce i pokrowce. Wszystkie produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów i są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Pościel barierowa dla alergików - właściwości

  • Super wytrzymała, elastyczna miękka w dotyku i wysokowydajna tkanina
  • Zgrzewane szwy lub szyte specjalną technologią 
  • Paro-przepuszczalne, wodoodporne
  • Wystarczy umyć i zdezynfekować, możliwe okresowe pranie (dotyczy wybranych produktów)
  • Zapewniają ciepło i komfort w dobrych warunkach higienicznych
  • Zapobiegają namnażaniu się bakterii

  • Znacznie Obniżają koszty użytkowania 

  • Profesjonalne certyfikowane Wyroby Medyczne klasy 1 

       

W każdej placówce medycznej najwyższy poziom higieny zawsze musi być stawiany na pierwszym miejscu. Z tego powodu konieczne jest regularne, częste pranie pościeli używanej przez pacjentów, co jednak okazuje się czasochłonne, a także wiąże się ze stosowaniem szkodliwych dla środowiska środków chemicznych oraz ponoszeniem kosztów. W celu zadbania zarówno o bezpieczeństwo osób przebywających w szpitalach, jak i efektywność pracy personelu medycznego powstały takie produkty jak zmywalna pościel antyalergiczna. 

Zmywalna pościel antyalergiczna Clinibed ®powstała z myślą o ograniczeniu częstotliwości prania poduszek, kołder czy materaców w placówkach medycznych, a przez to zwiększeniu efektywności pracy personelu i redukcji kosztów. Przede wszystkim jednak produkty te stanowią idealny wybór dla leczonych pacjentów, bez względu na ich potrzeby zdrowotne. Pościel bakteriostatyczna doskonale sprawdzi się dla alergików, chroniąc przed alergenami i drobnoustrojami. Pościel jest również termoplastyczna, czyli pod wpływem temperatury i ciężaru ciała dopasowuje się do jego kształtów podpierając naturalne krzywizny kręgosłupa.    

Materiał jest całkowitą barierą dla płynów, wydzielin, maści, kurzu, roztoczy, stanowiąc doskonałą barierę bakteriologiczną. Zapraszamy do zamawiania! Medical Spot jest wyłącznym dystrybutorem marki CLINIBED w Polsce.

Zobacz również: Skaner żył naczyniowy