raty przez internet leasing przez internet
  • Ultrasonograf przenośny - USG przenośne

Najnowsze skanery USG serii  Multiprobe C10 oferowane przez MedicaSpot to kieszonkowe ultrasonografy z jednym, dwoma lub trzema przetwornikami w jednej sondzie, umożliwiają szybkie podejmowanie decyzji diagnostycznych w szerokim zakresie zastosowań klinicznych i sprawdzają się w przypadku większości specjalności w szpitalach, przychodniach, ośrodkach zdrowia, kosmetologii, weterynarii oraz wielu innych.

Poręczna aparatura USG to zaawansowane technologicznie urządzenia ultrasonograficzne, które umożliwiają wykonywanie badań również poza tradycyjnym środowiskiem szpitalnym. Są one lekkie, poręczne, a przez to łatwe do przenoszenia, co pozwala na elastyczne wykorzystywanie ich w różnych miejscach i sytuacjach. Ich niewątpliwą zaletą jest mobilność, dzięki której mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do specjalistycznego sprzętu stacjonarnego, a także w sytuacjach, kiedy nie ma możliwości przemieszczenia pacjenta do placówki medycznej.

Do szybkich badań USG w ratownictwie medycznym lub podczas wizyt domowych doskonale sprawdzą się ultrasonografy mobilne bezprzewodowe . Są to lekkie 170-250 g, poręczne aparaty USG, łączone przez sieć WiFi z telefonem, tabletem, komputerem  co umożliwia ich wyjątkowo elastyczne zastosowanie i obrazowanie w niemalże każdych warunkach. Cechuje je kompaktowy wymiar, a funkcjonalność przenośnych aparatów USG zazwyczaj nie różni wiele się od USG stacjonarnego. Dlatego też aparaty tego typu są coraz chętniej wybierane przez lekarzy, a oferta takich aparatów USG ciągle się powiększa.Cena mobilnego USG na telefon zaczyna się już od 12000 PLN.Nasz internetowy sklep medyczny Medical Spot oferuje różne modele ultrasonografów.

Jakie korzyści daje użytkowanie przenośnego USG?

Tego rodzaju urządzenia pozwalają na szybkie przeprowadzanie badania USG na miejscu. Dzięki nim lekarze mogą błyskawicznie ocenić stan pacjenta, zdiagnozować problem oraz podjąć odpowiednie działania, co ma znaczenie zwłaszcza w nagłych przypadkach. Co ważne, wiele ultrasonografów nadaje się do wszechstronnego zastosowania, umożliwiając badanie różnych obszarów ciała — brzucha, serca, stawów czy mięśni. USG przenośne to zatem gwarancja szybkiej oceny struktury i funkcji narządów wewnętrznych w każdych warunkach.

Nowoczesne technologie medyczne — postaw na sprawdzone USG przenośne

USG przenośne — który model wybrać?

 

W naszej ofercie znaleźć można kilka różnych modeli przenośnych ultrasonografów o określonym przeznaczeniu:

  • Pro C10 MR — profesjonalna sonda liniowa Color Doppler. Służy do szybkiego badania naczyń krwionośnych, nerwów i nie tylko. Przydaje się przede wszystkim w chirurgii plastycznej, kosmetologii, ale też zabiegach naczyniowych oraz pediatrii. Ten ultrasonograf pozwala zweryfikować wypełniacze skóry, precyzyjnie wprowadzić kwas hialuronowy metodą iniekcyjną, jak również przeprowadzać zabiegi z ominięciem naczyń krwionośnych, nerwów czy elementów kostnych;
  • C10CS — przenośne USG o podobnych funkcjach, co Pro C10 MR, jednak cena tego modelu jest o wiele niższa. Sprawdzi się między innymi do szybkiego badania tętnic, tarczycy, szyi albo piersi;
  • MyUSG C10RC — przenośny ultrasonograf hybrydowy z dwiema głowicami w zestawie. Przeznaczony do ginekologii, położnictwa, jak również badań ogólnych;
  • C10TX — ultrasonograf przenośny z trzema głowicami do badań ogólnych. Oprogramowanie urządzenia oferuje różne presety dedykowane poszczególnym obszarom ciała: naczyniowy, mięśnie szkieletowe, małe narządy, nerki, płuca, nerwy, jama brzuszna, tętnica szyjna, tarczyca, piersi, tryb kardiologiczny, pediatryczny, położniczy oraz urologiczny. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne ustawienie parametrów badania określonych obszarów bez tracenia czasu na ręczne dostosowanie sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przenośnych USG wraz z ich aktualnymi cenami.

 

Cena prezentowanych przez nas urządzeń do ultrasonografii zależy od wielu czynników — m.in. marki czy też zastosowania sprzętu. Warto jednak pamiętać, że mobilna aparatura do USG zapewnia niebywały komfort oraz wygodę zarówno dla pacjenta, jak i lekarza czy ratownika medycznego. Sprawdź dostępne modele urządzeń już dziś. Zapraszamy do zakupów!

Zobacz również: poduszka antyalergiczna