raty przez internet leasing przez internet
  • TERMOTERAPIA CIEPŁEM I ZIMNEM

Produkty do Terapii Ciepłem i Zimnem

Jeśli szukasz produktów do termoterapii, MedicalSpot ma dla Ciebie szeroki wybór. Nasze produkty pomagają w łagodzeniu bólu, redukcji obrzęków i wspierają leczenie chemioterapią. 

Czepki termiczne: przeznaczone do wykonywania hipotermicznych zabiegów na skórze głowy. Czapka chłodząca daje ulgę i wspomaga leczenie migreny. Czepek reguluje temperaturę owłosionej skóry głowy, równomiernie rozprowadzając chłodzenie na całej jej powierzchni. Te działania mogą pomóc w zapobieganiu potencjalnemu wypadaniu włosów i utrzymaniu zdrowych mieszków włosowych po zabiegach chemioterapii. Czepek można stosować również do terapii ciepłem.

Skarpety chłodzące:  dla osób z problemami krążenia, obrzękami lub bólami stóp. Stosuje się rownież podczas podawania leków cytostatycznych, które mogą uszkadzać nerwy obwodowe i prowadzić do tzw. polineuropatii czuciowej. Ich działanie polega na ograniczeniu dopływu krwi do stóp, co zmniejsza działanie leku w tych częściach ciała. Pomagają w minimalizacji skutków ubocznych leczenia i poprawiają komfort pacjenta.

Okłady termiczne: Nasze okłady można stosować zarówno na ciepło, jak i na zimno. Pomagają w łagodzeniu bólu mięśni, stawów i innych dolegliwości.

Rękawice termiczne: Przeznaczone do terapii ciepłem lub zimnem dłoni. Pomagają w rozluźnieniu mięśni i poprawie krążenia. Rękawice termiczne stosuje również podczas podawania leków cytostatycznych, które mogą uszkadzać nerwy obwodowe i prowadzić do tzw. polineuropatii czuciowej. Rękawice chłodzące są niezwykle przydatne w łagodzeniu bólu i obrzęków dłoni spowodowanych chemioterapią. Pomagają w minimalizacji skutków ubocznych leczenia i poprawiają komfort pacjenta.

 

Zaufaj MedicalSpot i wybierz produkty, które pomogą Ci w codziennej terapii ciepłem lub zimnem