raty przez internet leasing przez internet
  • Prześcieradła Pokrowce zmywalne wodooporne.

Zabezpieczenia Clinicare na materace to doskonałe rozwiązanie dla placówek służby zdrowia, osób korzystających z opieki domowej oraz środowisk pozamedycznych. Pokrowce oraz prześcieradła firmy Clinibed oferują komfort i higienę pacjenta, a ich wysoka jakość jest potwierdzona projektowaniem oraz produkcją we Francji.image

W asortymencie MedicalSPOT  znajdują się różne produkty ochrony barierowej.

Nasza oferta obejmuje :

Prześcieradła/Ochraniacze: Służą do zapobiegania zużyciu materaca. Pełna osłona całkowicie zakrywa materac. Dzięki zapięciom łatwo się je zakłada i utrzymuje na miejscu. Renowator materacy wykonany jest z różnej grubości tkaniny bazowej, pokrytej poliuretanem lub PCV. Choć nie jest obowiązkowy, pomaga zmniejszyć ilość prania, ograniczyć koszty i wymianę materacy.                                                                                                                                                             

Podkładki pod materac: Umieszcza się je bezpośrednio na materacu lub nad elementem odnawiającym materac. Wykonane są z wodoodpornego materiału, który zapewnia czystość pacjenta. 

 

Pokrowce na materace: Pełnią tę samą funkcję co tradycyjne prześcieradło. Wykonane są z wodoodpornego zmywalnego materiału, który gwarantuje higienę użytkownika. Pokrowiec nasuwa się bezpośrednio na materac.

Prześcieradła zmywalne i pokrowce wodoodporne pomagają utrzymać czystość, wygodę i higienę w placówkach medycznych oraz w domowym otoczeniu.