raty przez internet leasing przez internet
  • Prześcieradło, mata ślizgowa z 4 uchwytami do transportu pacjenta.Rozmiar 110x130 cm.

Symbol: BEDSLIDE32P

Prześcieradło ślizgowe, mata z uchwytami do przemieszczania pacjenta. Rozmiar 110x130 cm. Kolor niebieski. Super mocna i łatwa do dezynfekcji.Clinibed Francja.

270.60 -20% 216.48
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
220
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 19.9
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 19.9
Paczkomaty InPost 19.9
Pocztex Kurier 19.9
DPD Kurier 25
Kurier InPost-pobranie 35
Dostępność Mało
Waga 0.9 kg

ZAPYTAJ O RABAT kontakt@medicalspot.pl

Zostaw telefon

 Prześcieradło przesuwne BedSlide Clinibed.Wygodna pomoc dla personelu medycznego. Rozmiary 110x130cm lub 110x190 cm.

Prześcieradło mata ślizgowa z uchwytami do transportu to idealne rozwiązanie dla personelu medycznego, którzy muszą przemieszczać obłożnie chorych pacjentów. Dzięki 4 symetrycznie rozmieszczonym uchwytom opiekunowie mogą wygodnie i bezpiecznie przenosić pacjenta z łóżka na inne miejsce. To narzędzie nie tylko ułatwia pracę personelowi medycznemu, ale także zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pacjentowi podczas transportu.

Specjalistyczny materiał o wysokiej wytrzymałości

Mata ślizgowa BedSlide to pomoc techniczna ułatwiająca obsługę pacjenta. Umożliwia podnoszenie go, obracanie i przenoszenie z łóżka na nosze lub wózek inwalidzki (i odwrotnie). Wykonany ze śliskich materiałów, umieszczany jest pod ciałem pacjenta. Arkusz transferowy pomaga ograniczyć ryzyko bólu pleców i schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego u opiekunów. Oferujemy go w prostej wersji i z kilkoma opcjami: dwa, cztery lub sześć uchwytów. Dzięki swojej konstrukcji nadaje się szczególnie do stosowania na oddziałach bariatrycznych, gdzie wymagana jest niezawodność sprzętu przy obsłudze pacjentów o większej wadze ciała. Dodatkowo gwarantuje to długotrwałą funkcjonalność produktu nawet przy codziennym użytkowaniu

Efektywne rozwiązanie dla pacjentów

Dla osób będących obłożnie chore każda zmiana pozycji czy przemieszczenie może być bolesne lub stresujące. Prześcieradło mata ślizgowa doskonale radzi sobie z tym problemem - pozwala ono obracać czy podnosić osobę leżącą minimalizując przy tym ich dyskomfort oraz ryzyko wystąpienia urazów skórnych czy pourazowych reakcjach bocznych wynikających ze standardowych metod przemieszczania chorego.

Komfort i wsparcie dla wszystkich zaangażowanych stron

Dzięki temu unikalnemu produktowi praca personelu medycznego staje się bardziej efektywna i mniej męcząca, a sam proces przenoszenia pacjenta odbywa się sprawniej i bez zbędnych komplikacji.Wspiera to zarówno opiekunów jak również osoby leżące w utrzymaniu prawidłowej pozycji ciała podczas różnego rodzaju procedur medycznych.

Specyfikacja produktu :

  • Prześcieradło ślizgowe jest wygodnym rozwiązaniem do przemieszczania obłożnie chorych pacjentów. Wyposażone w 4 symetrycznie rozmieszczone uchwyty ułatwiających opiekunom bezpieczne wykonywanie swoich zadań.  Wyrób, z uwagi na dużą wytrzymałość, może być stosowany na oddziałach bariatrycznych. Wykonany z materiału o niskim współczynniku tarcia.
  • Łatwe rozwiązanie do obracania i podnoszenia pacjenta. Sprzęt polecany przez opiekunów, pielęgniarki, personel pielęgniarski EHPAD i ratowników medycznych.
  • Prześcieradło przesuwne BedSlide  wyposażone jest w uchwyty, które ułatwiają jego obsługę. Może z niego korzystać dwóch opiekunów, którzy ustawiają się po obu stronach noszy lub łóżka.
  • Prześcieradło ślizgowe zmniejsza ból pacjenta / zapobiega schorzeniom układu mięśniowo-szkieletowego i ogranicza wysiłek zespołu opiekuńczego.
  • Nadaje się do stosowania w placówkach służby zdrowia lub w domu. 

Charakterystyka techniczna arkusza transferowego:

• 15% silikon / 85% poliamid łatwy w myciu i dezynfekcji.

• Kolory niebieski, uczwyty żółty.

• Można prać w temperaturze 60°C lub myć i dezynfekować recznie.

• Cztery uchwyty.

• Szerokość 110 cm zalecana do zabiegów bariatrycznych

Produkt wyprodukowany we Francji

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.