Bezpieczeństwo oraz mycie i konserwacja skanera żył “Vein Finder”

Skanery żył serii Vein Finder Q60,Q50, VF 30 to profesjonalne urządzenie medyczne klasy I, które posiadają  wiele funkcji ułatwiających identyfikację żył. Model Q60 posiada kolorowy wyświetlacz LCD, interfejs  w języku polskim oraz opcję fotografowania obrazowanych żył. Urządzenie to jest przenośne, z akumulatorem o pojemności 5000mA, co pozwala na pracę do 5 godzin. Skanery naczyniowe oferowane przez MedicalSPOT  znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach medycyny, takich jak pediatria, radiologia, onkologia, geriatria, chirurgia naczyniowa, a także w laboratoriach i podczas wizyt domowych.
AKTUALNE CENY I PROMOCJE ILUMINATORA ŻYŁ.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym urządzeniu lub masz jakieś konkretne pytania, chętnie na nie odpowiemy.

Skaner żył Vein Finder to innowacyjne urządzenie, które pomaga w precyzyjnej lokalizacji naczyń krwionośnych. Oto kilka ważnych kroków związanych z jego konserwacją i czyszczeniem:

 1. Konserwacja po każdym użyciu:
  • Odłącz kabel zasilający przed przystąpieniem do czyszczenia.
  • Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone.
  • Użyj bezpyłowej ściereczki nasączonej maksymalnie 70% alkoholem do dezynfekcji powierzchni skanera.
 1. Naprawa i zwracanie do fabryki:
  • Jeśli okienko światła żył jest porysowane lub pęknięte, należy zwrócić urządzenie do fabryki w celu naprawy.
 1. Przechowywanie:
  • Jeśli nie używasz skanera przez ponad 6 miesiący, wyjmij z niego baterię.
  • Po użyciu umieść urządzenie w aluminiowej walizce.
  • Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.

Pamiętaj, aby nie otwierać urządzenia w celu wyczyszczenia wnętrza. Skaner żył “Vein Finder” jest bezinwazyjny, a jego konserwacja jest stosunkowo prosta. Dzięki temu profesjonalnemu narzędziu personel medyczny może dokładnie zlokalizować naczynia krwionośne, bez konieczności sterylizacji po każdym użyciu.

Skaner żył “Vein Finder” oferowane przez MedicalSPOT są bezpieczne dla pacjentów. Oto dlaczego:

 1. Bezinwazyjność: Skaner żył nie wymaga kontaktu urządzenia z pacjentem ,wkłuwania igły ani innych inwazyjnych procedur podczas wyszukiwania żył Działa na zasadzie odbicia światła od naczyń krwionośnych, umożliwiając precyzyjne zlokalizowanie żył. Pacjenci nie odczuwają bólu ani dyskomfortu.
 2. Brak promieniowania: Skaner żył nie wykorzystuje promieniowania rentgenowskiego ani innych szkodliwych źródeł promieniowania. Jest to bezpieczna metoda diagnostyczna.
 3. Higiena i dezynfekcja: Ważne  jest zachowanie odpowiedniej higieny i dezynfekcji urządzenia po każdym użyciu. Używanie bezpyłowej ściereczki nasączonej alkoholem o maksymalnym stężeniu 70% pozwala zachować czystość i uniknąć potencjalnych zagrożeń.
 4. Regularna konserwacja: Regularne czyszczenie i konserwacja urządzenia są kluczowe. Pamiętaj, aby zwrócić urządzenie do fabryki w przypadku uszkodzenia okienka światła żył.

W związku z tym personel medyczny może z powodzeniem korzystać z tego narzędzia, aby dokładnie zlokalizować naczynia krwionośne u pacjentów, minimalizując ryzyko i zapewniając bezpieczeństwo diagnostyki.

Czy skaner żył jest dostępny dla każdego personelu medycznego?

Tak, skaner żył Vein Finder MedicalSpot jest dostępny dla każdego personelu medycznego. To narzędzie może być wykorzystywane przez pielęgniarki, lekarzy, techników medycznych i inne osoby pracujące w dziedzinie opieki zdrowotnej. Oferuje ono precyzyjne wsparcie w lokalizacji naczyń krwionośnych, co jest niezwykle przydatne podczas wkłuć, pobierania krwi czy podawania leków. Dzięki bezinwazyjnemu działaniu i prostocie obsługi, skaner żył może być używany przez różne osoby w placówkach medycznych, przyczyniając się do poprawy jakości opieki pacjentów.