Nowa mobilna technologia ultradźwiękowa w szybkiej diagnostyce w medycynie i weterynarii.

Badanie aparatem ultrasonograficznym, potocznie zwane USG, jest badaniem lekarskim, z którym pacjenci często stykają się podczas wizyt. W praktyce klinicznej znajduje szerokie zastosowanie w diagnostyce chorób układu krążenia, gastroenterologicznych, urologicznych, położniczo-ginekologicznych i wielu innych.

  • Skanowanie ręcznym bezprzewodowym  ultrasonografem może w sposób ciągły i dynamiczny obserwować ruch i funkcję narządów, śledzić zmiany chorobowe i wyświetlać trójwymiarowe zmiany niezależnie od ograniczeń ich warstw obrazowania. Obecnie badanie ultrasonograficzne zostało uznane za preferowaną metodę badania chorób dróg żółciowych, serca i płuc.

  • Ultradźwięki mogą również monitorować przepływ krwi i kierunek urazów i uszkodzeń trzewnych poza narządami miąższowymi (wątroba, trzustka, śledziona, nerki itp.), w połączeniu z technologią Dopplera w celu rozróżnienia charakteru i stopnia uszkodzenia narządów. Na przykład lekarze mogą bezpośrednio zobaczyć różne struktury serca i sprawdzić, czy występują jakieś nieprawidłowości za pomocą kolorowej ultrasonografii serca.

  • Mobilny ultrasonograf jest łatwy w przenoszeniu i nieinwazyjny, dzięki czemu może diagnozować obłożnie chorych przy łóżku lub innym dowlonym miescu i czasie.

  • Ultradźwięki nie mają promieniowania na ludzkie ciało, więc mogą być preferowane dla specjalnych pacjentów.

 

Najnowsze serii Skanery Multiprobe C10 oferowane przez MedicaSpot to kieszonkowe ultrasonografy z trzema przetwornikami w jednej sondzie, umożliwiające szybkie podejmowanie decyzji diagnostycznych w szerokim zakresie zastosowań klinicznych i sprawdzają się w przypadku większości specjalności w szpitalach, przychodniach, ośrodkach zdrowia itp Jednasonda może sprostać prawie całemu badaniu ultrasonograficznemu ciała. Ważący zaledwie 190g skaner może być używany przez przewodowe lub bezprzewodowe połączenie z telefonami komórkowymi/ipadem/komputerem. Jest wodoodporny IPX7 i posiada wzmocnioną obudowę.Praca ciągła na jednym ładowaniu aż do 4 godzin.
Schowaj USG do kieszeni i wykonaj badanie w dowolnym miejscu i czasie w jakości HD.Korzystaj z darmowej aplikacji MYusg na komputerze, telefonie lub tablecie.