Pościel barierowa SleepAngel wprowadza opiekę zdrowotną na wyższy poziom bezpieczeństwa. 

Gabriel Scientific jest producentem chronionej patentem pościeli barierowej SleepAngel Medical.Głównym elementem pościeli barierowej antyalergicznej  jest technologia filtrów PneumaPure® .

Łóżko szpitalne składa się z różnych elementów, które, jeśli nie zostaną odpowiednio odkażone, stwarzają potencjalne ryzyko infekcji dla pacjenta i opiekunów.

Pościel SleepAngel Medical Barrier wraz z protokołem audytu, który uwzględnia jej stan przydatności do użytku, jest prostym, niedrogim, trwałym i ekonomicznym środkiem bezpieczeństwa.

Asortyment produktow oferowanych przez MedicalSpot  obejmuje  poduszki, materace, pozycjonery, koce, materace wierzchnie oraz asortymenty specjalistyczne dla sal operacyjnych, oddziałów położniczych, oddziałów OIOM-ów, domów opieki, chirurgii plastycznej i wielu innych.

 Zespoły badawczo-rozwojowe Sleep Angel , produkcyjne i logistyczne znajdują się w Estonii (Pärnu), a 90% naszych materiałów pochodzi z Unii Europejskiej. 

Nagrody za  technologię filtrów PneumaPure ® :

SleepAngel Medical  opatentowana linia pościeli, której klinicznie udowodniono, że blokuje patogeny*, alergeny, drobnoustroje i pleśń. Jest to pierwsza na świecie seria pościeli barierowych, która łączy absolutną ochronę barierową z przepływem powietrza. Medical Spot oferuję pełną ofertę produktów z możliwością testowania i prezentacji.

Barierowe produkty pościelowe SleepAngel PneumaPure® są hermetycznie zamknięte i umożliwiają czyszczenie i dezynfekcję miękkich powierzchni tak samo jak powierzchni twardych – poprawiając bezpieczeństwo pacjentów i opiekunów.

Jest to pierwsza na świecie seria pościeli barierowych, która łączy absolutną ochronę barierową z przepływem powietrza.

Opinie uzytkowników:

Technologia filtrów PneumaPure® to ważny przełom w walce z HAl. Tak jak mycie rąk, klamki drzwi i sprzęt związany z otoczeniem pacjenta zostały rozwiązane z perspektywy IPC, teraz można wyeliminować większe umiejscowienie ryzyka HAl.
Zagrożenie bezpieczeństwo pacjentów, opiekunów i gości z zanieczyszczonych wnętrz łóżek jest tak oczywiste, że można argumentować, że technologia filtrów PneumaPure® powinna być nie tylko zalecana do przyjęcia, ale wręcz obowiązkowa”.


"Korzystałam z poduszki SleepAngel Medical przez ostatnie dwa miesiące pobytu w szpitalu. Wcześniej miałam problemy z kręgosłupem szyjnym i od razu poczułam różnicę. Jest to idealne rozwiązanie dla kogoś takiego jak ja, przyzwyczajonego do spania na boku. To było tak dobre, że zdecydowałem się zrobić to również dla siebie w domu”.

Suzanne Madden: „12 poduszek podpierających zostało dostarczonych na oddział intensywnej terapii Glasgow Royal Infirmary z firmy SleepAngel Medical Barrier Bedding. Będą one miały ogromne znaczenie dla naszych pacjentów na OIT, którzy muszą leżeć na brzuchu. Dziękuję."

Certyfikowany przez Airmid Healthgroup

Technologia filtra SleepAngel® PneumaPure® została opracowana we współpracy z wiodącym europejskim laboratorium Centexbel i przetestowana niezależnie przez Airmid Healthgroup.

  • Certyfikowany jako wyrób medyczny klasy I w UE
  • Urządzenie medyczne klasy I zarejestrowane w FDA
  • Zatwierdzony i zarejestrowany w SFDA

**Patent nr EP1222886

Skontaktuj się z MedicalSpot, przetestuj produkty Sleep Angel i poznaj ich ogromne zastosowanie w higienie szpitalnej.