raty przez internet leasing przez internet
  • Roświetlająco-nawilżająca maska w płacie z opatentowanym kompleksem Aptamin C.

NEXMOS to koreańska firma biotechnologiczna Research + Development + Innovation, która od wielu lat zajmuje się badaniem i rozwojem aptamerów DNA. W 2017 roku  rozwinęła nowy Aptamer syntetyczne DNA, który zmniejsza szybkość utleniania  witaminy C .Odkryto, że obecność aptameru zmniejszyła szybkość stymulowanego utleniania witaminy C o ponad 50%. Aptamin® C to substancja na bazie syntetycznego DNA, która oddziałuje z różnymi przeciwutleniaczami, opóźniając ich utlenianie  i maksymalizując ich skuteczność. W szczególności stabilizuje witaminę C, poprawia to działanie przeciwstarzeniowe, depigmentacyjne, a także zapewnia skórze nawilżenie  i witalność.

 

Miracle Mask są  oparte na opatentowanym kompleksie Aptamin C® .
Zawierają ponad 14 ekstraktów roślinnych i witaminę C, która dzięki nowoczesnej technologii zostaje chroniona przed niekorzystnym działaniem światła i temperatury. W rezultacie proces utleniania zostaje opóźniony o 50%, co pomaga zachować właściwości i aktywność produktu na długi czas.

Silnie nawilżająca, odświeżająca maska w płacie z celulozy bambusowej pozostawia na skórze efekt glow,  sprawdza się jako uzupełnienie pielęgnacji domowej oraz  wykończenie gabinetowych zabiegów bankietowych.